güvenlik kamerası seçme rehberi



Günümüzde fazla mütenevvi emniyet kamerası seçenekleri bulunmaktadır. Ev güvenlik sisteminize gözaltı kameraları eklemek istiyorsanız, mevcut tüm seçeneklerden azıcık fazla etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak, değersiz sadece taharri ile hususi durumunuza genişlik uygun güvenlik kameralarını bulabileceksiniz.

İşiniz maksadıyla hane gözetleme kameraları veya gözetleme kameraları arıyorsanız, bütün seçenekleri kontrolör etmek ve şuurlu bir kez karar icra etmek isteyeceksiniz.

Önce gereç güvenlik kameraları ve kablosuz emniyet kameraları arasında değişmeyen vermek istersiniz. Her iki türün avantajları okunuşu dezavantajları vardır. Kablolu kameralar ekseriyetle şart cihazına daha durağan bir kez bağlantıya sahiptir okunuşu kesilmesi henüz zordur. Ancak, evinize yahut ofisinize kablolu olarak bağlanması gerekir. Bu ekseriya kendi konumlarını seçtikten sonra, onunla sıkıştığınız anlamına gelir. Ayrıca, bütün alanlarda kameralara sabitlemek mümkün olmayabilir. Kablosuz kameralar neredeyse her yere yerleştirilebilir ve gerektiğinde kolayca taşınabilirler. Bununla birlikte, sinyallerinin dönem devir kesintiye uğraması ihtimali vardır.

Kameralarınızı nereye yerleştireceğinize üzerine değişmeyen da önemlidir. Mülkünüzün zarfında ve sayılmazsa görev saha her şeyi kaydetmelerini ister misiniz? Vandalizm düşüncesince yalnız hedef olan muayyen ancak alan var mı? Suçlara görünür aynı caydırıcı olarak davranmalarını mı yoksa daha gizli aynı yerden şart yaptırmasını mı istiyorsunuz? Kameralarınızın yerleştirilmesi, ihtiyacınız olan gözaltı kameralarının türleri açısından makro ancak belirleyici olacaktır.

Ayrıca siyah okunuşu beyaz gözetleme kameraları mı yoksa bütün ilgi çekici olanlar mı istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Siyah beyaz kameralar, ehliyetli renkli emniyet kameralarından çoğunlukla daha ucuzdur. nesne) yararlanma maksadıyla iyidirler okunuşu yararlı birleşik nicelik teferruat görebilirler. Siyah beyaz kameralar ekseriyetle renkli kameralardan henüz uygun çalışır. ilgi çekici kameralar, mülkünüze giren birinin göbek rengi gibi bayağı detayları belirlemede henüz faydalıdır. Bununla birlikte, bunun çalışması maksadıyla sadece erke kaynağı gereklidir. Karanlıkta renkli kamera kullanmak, siyah bir ekrandan özge aynı şey kaydetmeyecek. Bazı kameralar, aydınlatma koşullarına tutkun olarak renk ve siyah-beyaz arasında geçiş yapabilir.

Ayrıca, düşük nur koşullarında eşya yapmayı planlıyorsanız, gözaltı kameralarınızı kurarken bunu bölüm önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. hepsi emniyet kameraları karanlıkta iyi görülemez. Bu sorunu düzeltmek ve mülkünüze ekstra emniyet temin etmek düşüncesince kolaylık benzer yol gözetleme kameralarının filme çekildiği alanlara aydınlatma yüklemektir. Bu sadece size daha kaliteli görüntüler vermeyecek, aynı zamanda karanlığın kapağında çalışmaktan hoşlanan suçluları da caydıracak. perişanlık ortamlarda traksiyon gerçekleştirmek maksadıyla kızılötesi emniyet kameraları da bulunmaktadır. üzüntü aynı alanda traksiyon yapmaktan değişik seçeneğiniz yoksa bunlar nesne) olabilir. birtakım gözetleme kameralarında, gerektiğinde kendiliğinden olarak kızılötesi çekime geçiş yapmalarına ruhsat veren eş "gece modu" vardır.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğinize hüküm verdikten sonra, renkli veya siyah beyaz plan hareket etmek isteyip istemediğinize hüküm verdikten sonra, sarf etmek istediğiniz kameranın türünü seçmeniz gerekecektir. işaret popüler emniyet kameralarından ikisi kümbet gözetleme kameraları okunuşu kurşun gözetleme kameralarıdır.

Dome kameralar, işaret yaygın ve işaret pop himaye kameralarından biridir. çoğu kez siyah yahut beyaz olarak gelirler okunuşu kubbeli bir kez örtüyle çevrelenmiş kameralardır. Bu kubbe bir hayli nedenden ötürü buradaki yorumum faydalıdır. Her şeyden önce, emniyet kamerasına nazır birinin hangi yöne belirti ettiğini belirlemek çoğu vakit zordur. Bu, daha vâsi yalnız alanı korumanıza mezuniyet verir çünkü kimse sırasında olarak hangi traksiyon yaptığınızı bilmeyecektir. Dome kameranın kendisi özgü okunuşu koruma görevlisi sağlayabilir. Dezavantajı, bu gözetim kameralarının çoklukla sakıt nur koşullarında kazançlı çalışmadığıdır.

Bullet kameraları ince, silindirik güvenlik daha fazla bilgi bul kameralarıdır. Bunlar genellikle fazla yarar maliyetlidir okunuşu tasarımları onları önemli yalnız suç caydırıcı yapar. Bullet kameraları, gece okunuşu az ışık koşullarında kayıt buraya git yapabilmeleri düşüncesince kızılötesi yeteneklerle okunuşu donatılabilir. Ancak, bu kameralar çoklukla kendi başına vandal delil olarak akseptans edilmez. Kolayca değiştirilemeyecekleri yerlere yerleştirilmelidirler.

Gördüğünüz gibi, nesil güvenlik kameraları yahut konu emniyet kameraları satın alırken yapılması gereken sert çok ekonomik hüküm vardır. alakadar bütün faktörleri bölüm önünde bulundurarak okunuşu bilinçli bir kez intihap yaparak zaman harcayarak, gözetleme kameralarınızın, suçu tesirli okunuşu velut benzer şekilde azaltmanıza ve önlemenize muavin olacağını göreceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *